ПІДГОТОВЦІ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ – СУЧА 929j93j 57;НИЙ РІВЕНЬ
для поєднання навчання з виробництвом, та в зв‘язку із матеріальною скрутою в країні немає можливості створення необхідної матеріальної бази в кожному навчальному закладі. Вони вивчають сучасні геодезичні прилади та новітні технології в землеустрої. Майже 10 років керівництво навчально-практичним центром з землевпорядкування здійснює Климко Петро Павлович – викладач-методист.
Мета створення центру – забезпечення практичної підготовки студентів вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації Міністерства аграрної політики по спеціальності «землевпорядкування» з використанням сучасної електронної геодезичної вимірювальної техніки та комп‘ютерних технологій, проведення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів землевпорядного виробництва та викладачів землевпорядного циклу навчальних закладів України.
- електронні тахеометри – та-3м фірми УОМЗ (Росія);
Elta ZEISS” (Німеччина); GTS-239N фірми “TOPCON SET SOKKIA
DISTO classic a LEICA
GPS Stratus SOKKIA
Для виготовлення графічних та текстових матеріалів використовуються лазерні та струменеві очинять та плоттер.
Для проведення занять підготовлена необхідне методичне забезпечення по роботі з електронними геодезичними приладами та роботі з професійним програмним забезпеченням.
Дане програмне забезпечення вивчається студентами при вивченні дисциплін “Комп’ютеризація землевпорядного виробництва” та проходженні навчальних практик “Електронна тахеометрія” та “Комп’ютеризація землевпорядного виробництва”, і дозволяє виконувати повний комплекс польових та камеральних геодезичних та землевпорядних робіт по виготовленню технічної документації зі землеустрою та топографічного знімання місцевості.
Центр налагодив тісні зв‘язки з Головним управлінням Держкомзему у Полтавській області, Державним підприємством “Полтавський науково –дослідний та проектний інститут землеустрою”, Полтавським геодезичним центром, приватними підприємствами “Алан-зем”, “Геосвіт”, “Світанок”, що дає можливість проведення слухачам та студентам-практикантам екскурсій на виробництво.
ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ»;
Костянтинівський технікум Луганського НАУ;
ВСП НАУ «Кримський технікум гідромеліорації та механізації с/г»;
ВП «Слов‘яносербський технікум Луганського НАУ»;
GPS
Викладачами розроблені щоденники-звіти, методичні вказівки та
|